Antalya Havalimanı Kaş Transfer

Antalya Havalimanı Kaş Transfer

Antalya Havalimanı Kaş Transfer Ücretleri ve Antalya Havalimanı Kaş Transfer Hakkında Tüm Bilgiler İçin Telefon: 0242 700 70 80:

Antalya Havalimanı Kaş Ulaşım

Antalya Havalimanı Kaş Ulaşım

Kaş, Antalya’nın bir ilçesidir fakat batıya doğru Antalya Havalimanına en uzak ilçesidir. Kaş’a havayolu ile seyahat etmeyi düşünenler doğal olarak ilk önce Antalya Havalimanı Kaş arası ulaşım seçeneklerini araştırırlar. Çok kısa bir araştırmadan sonra Kaş’ a havayolu seyahati ile giderken en mantıklısının Dalaman Havalimanı olduğunu fark ederler. En basit açıklaması, Antalya Havalimanı Kaş arası 220 km bir mesafe iken Dalaman Havalimanı Kaş arası 150 km mesafedir. Antalya Havalimanı Kaş Transfer 3 saat 15 dakika sürerken, Dalaman Havalimanı Kaş Transfer 2 Saat 15 dakika sürer. Bu nedenle birçok kişi Dalaman Havalimanını tercih ediyor fakat Antalya Havalimanının en büyük avantajı uçuşların çok olmasından dolayı, uçak bileti fiyatları Dalaman Havalimanına göre çok daha uygundur.

Şimdi Antalya Havalimanından Kaş’a gelmeye karar verdiniz ve nasıl gidilir diye yapacağınız araştırmanın cevaplarını verelim. Kendi imkanlarınız ile gideceksiniz, Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer kullanmıyorsunuz diye varsayıyoruz ve ilk yapacağınız sorgulamanın cevabı ile başlıyoruz

Antalya Havalimanı Kaş Havaş

Antalya Havalimanı Kaş Havaş

Maalesef yok. Bırakın Kaş’ı , Antalya Havalimanından Kemer’e kadar bile Havaş’ ın hizmeti yok. Havaş sizi sadece Antalya Şehir Merkezine kadar getirir.

Antalya Havalimanı Kaş Otobüs

Antalya Havalimanı Kaş otobüs seçeneği zaten Antalya Havalimanından Kaşa Özel Transfer veya Paylaşımlı Shuttle Transfer kullanmayacaksanız, tek seçeneğiniz ama havalimanından direkt otobüs yok. İlk önce otogara gitmeniz gerekiyor. Havalimanından otogara gitmek için ya tramvay’a bineceksiniz yada Havaş' a. Otogardan da Batı Antalya Seyahat midibüslerine bineceksiniz.Buda otogara gelmeniz 1 saat, otogardan da Kaş’a gelmeniz 4 saat desek, en az 5 saat yolculuk sonrası kaş’tasınız demektir ki perişan olursunuz. Tek başınıza yada 2 kişi seyahat ediyorsanız maliyet açısından mantıklı.

Antalya Havalimanı Kaş Paylaşımlı Shutte Transfer

Antalya Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer

Antalya Havalimanı Kaş Paylaşımlı Transfer, diğer adıyla Antalya Kaş Shuttle Transfer. Bu hizmeti verecek bir babayiğit henüz çıkmadı piyasaya. Kaş’ta transfer işi yapan birçok firma var, ama birlik yok. Birde ilk önce birisinin yapmasını bekleyip tutarsa girerler bu işe. Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer’ de olduğu gibi. Aslında 3-4 firma birleşip, ilk başta zararı göze alabilseler olmayacak iş değil. O yüzden maalesef ya bir firmanın aracı denk gelecek, o sırada birkaç yolcu denk gelecek de, falan da filanda. Bizim 2021 yaz sezonu için niyetimiz var açıkçası ama bakalım ne engeller çıkacak karşımıza.

Antalya Havalimanı Kaş Transfer Ücretleri

Şu an için tek seçeneğiniz, Antalya Havalimanı – Otogar – Kaş seçeneği ile 5-6 saat yolculuk yaparak geleceksiniz kişi başı ortalama 70-80 TL ödeyeceksiniz yada Antalya Havalimanı - Kaş arasında özel transfer kullanacaksınız.

Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer Ücreti

Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer

7 Kişi Kapasiteli, Vip Mercedes Vito ile Antalya Havalimanı Kaş Özel Transfer Ücreti 500 TL 

Antalya Havalimanı Kaş Transfer Ücretleri ve Antalya Havalimanı Kaş Transfer Hakkında Tüm Bilgiler İçin Telefon: 0242 700 70 80

antalya_havalimani_kas_ulasim1.jpg
antalya_havalimani_kas_ozel_transfer1.jpg
antalya_havalimani_kas_paylasimli_shuttle_transfer_(2)1.jpg
antalya_havalimani_kas_transfer1.jpg