Bodrum Milas Havalimanı Datça Transfer 
Bodrum Milas Havalimanı Datça Transfer

Bodrum Milas Havalimanına, Dalaman Havalimanı' ndan çok daha fazla uçak var ve fiyatları gerçekten Dalaman Havalimanı' ndan çok daha uygun.

Bodrum Milas Havalimanı Datça arası 197 KM

Bodrum Milas Havalimanı Datça Özel Transfer kullanırsanız rota şöyle: Bodrum Milas Havalimanından Milas, Yatağan, Muğla merkez, Gökova, Marmaris ve Datça. Tahmini 3,5 saatlik bir yolculuk.

Bodrum Havalimanından toplu taşıma ile geleceğim Datça’ya derseniz perişanlık. Muğla Belediyesinin havalimanı servisi olan Muttaş ile Muğla-Menteşe Otogar’a geleceksiniz. ( 1 Saat 20 Dakika ) Muğla - Menteşe otogardan Marmaris’e minibüs ile gelmeniz gerekiyor ( 1 Saat 15 Dakika ) Geldik Marmaris’e.. Şimdi Datça’ya Minibüs İle Ulaşım zamanı ( 1 Saat 15 Dakika ) Bu arada iner inmez bineceksiniz, falan filan. Gerçekten zor bir parkur.

Diğer seçenek ise Bodrum’dan Datça’ya Feribot ile gelmek. Bodrum Havalimanından Bodrum Merkeze tüm uçuşlara Paylaşımlı Shuttle Transfer mevcut. Uçaktan indiniz, Havaş yada Muttaş’a bindiniz.

Bodrum Datça Feribot iskelesine geldiniz, feribota bindiniz, ( 1 Saat 45 Dakika ) deniz havası alarak, püfür püfür Datça’ya geldiniz. Gerçekten çok güzel bir rota, ama uçak iniş saatinizi feribota göre ayarlamanız gerekiyor. Bodrum  Datça Feribot yaz döneminde karşılıklı 4-5 sefer bile oluyor, ama yaz sezonu harici haftada 2-3 sefer. Diğer dezavantaj hava rüzgarlı olursa, sefer iptal olursa, elinizde valiz ertesi günü beklersiniz.

Datça’ya gideceğim ama 1-2 günde Bodrum’da tatil yapayım buradan Datça’ya Feribot ile geçerim derseniz işte bunu kesinlikle tavsiye ediyoruz. 

bodrum_havalimani_datca_ozel_transfer.jpg