Dalaman Havalimanı Bozburun Transfer

Dalaman Havalimanı Bozburun Transfer

Bozburun, huzurlu ve sakin bir tatil arayanlar için, tertemiz havası ve bozulmamış bakir koyları ile çok popüler bir tatil beldesidir. Marmaris ilçe sınırları içinde yer alan Bozburun için Marmaris’ in diğer ucu da diyebiliriz. Bozburun’ a havayolu ile gelecekseniz, ulaşım seçenekleriniz şöyle;

Bozburun’ a en yakın havalimanı olan, Dalaman Havalimanı ile Bozburun arasında 160 kilometre bir mesafe söz konusu. Dalaman Havalimanından Bozburun’ a kendi imkanlarınız ile gelmeyi düşünüyorsanız, İlk yapmanız gereken Marmaris’ e ulaşmak olacak. Dalaman Havalimanı Marmaris otogarı arasında, tüm yıl boyunca ve  tüm uçuşlar için HAVAŞ ve MUTTAŞ seferler düzenliyor. Yolculuk 90 km ve 90 dakika sürüyor. Ücreti ise 35 TL.

Esas problem, Marmaris otogarı ile Bozburun arasında ulaşım, çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi Bozburun, Marmaris’ in diğer ucu.  Marmaris otogarı ile Bozburun arası 50 km mesafedir. Gideceğiniz yer İçmeler veya Turunç olsa taksi ile gitmeniz çok problem olmaz ama 50 km’ lik bir taksi yolculuğu için ciddi ücretler ödersiniz. Minibüs ile gitmeyi düşünüyorsanız da, saatini denk getirmeniz lazım, diğer taraftan da, yaz sıcağında gerçekten perişan olursunuz.

Dalaman Havalimanından Bozburun’ a 2 kişi ve üzeri, beraber seyahat ediyorsanız, bizde size Dalaman Havalimanı Bozburun Özel Transfer hizmetimizi öneriyoruz. 7 kişi kapasiteli, vip araçlarımız ile ulaşım için 350 TL ücret ödersiniz ve uçaktan indikten 2,5 saat sonra Bozburun’ da kalacağınız yere yerleşir ve Bozburun’ un muhteşem denizinin keyfini sürersiniz.  

Dalaman Havalimanından Bozburun’a Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanından Bozburun’a gitmenin birçok yolu var ama mesafe ve maliyet açısından, hele ki 3 – 4 kişi beraber yolculuk yapıyorsanız, Dalaman Bozburun Özel Transfer kesinlikle en mantıklısı.

Dalaman Havalimanı Bozburun Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Bozburun Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Bozburun Özel Transfer hizmetlerimizde 7 kişi kapasiteli Mercedes Vito Vip araçlarımızı kullanıyoruz. Dalaman Havalimanı Bozburun Özel Transfer ücretimiz 540 TL

Dalaman Havalimanı Bozburun Havaş 

Dalaman Bozburun arasında direkt Havaş hizmeti yok. Dalaman Havalimanı Marmaris Arasında Havaş ve Muttaş shuttle hizmeti veriyor. Ama sadece Dalaman Havalimanı Marmaris Otogarı arasında. Marmaris Bozburun arası mesafe ise 50 km.

Dalaman Havalimanı Bozburun Otobüs

Dalaman Havalimanı Bozburun arasında direkt otobüs veya dolmuş seferleri yoktur.  Ancak Marmaris Otogardan minibüslere binebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Bozburun Vip Özel Transfer Ucuz Fiyat ve Ücretleri İle Ekonomik Ulaşım için Telefon : 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

marmaris_bozburun.jpg