Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer

Dalaman - Datça Özel Transfer kullanmak maliyet olarak Taksi’den ucuz toplu taşıma araçları ve Dalaman Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer ‘den pahalıdır. Kalabalık seyahat ediyorsanız gerçekten çok mantıklı.

Şöyle bir hesap yapalım. Bizim Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer hizmetimiz kişi başı 80 TL. 5 Kişilik bir aile veya arkadaş grubusunuz,  Dalaman Datça Shuttle Transfer için bize 400 TL ödeyeceksiniz. Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer hizmetimizin fiyatı da ( 1-6 Kişi ) 400 TL. Datça Shuttle Transfer aslında Datça Özel Transfer maliyetinin paylaşılması yani Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer. 5 Kişi ve üzerindeyseniz kimseyle bir şey paylaşmanıza gerek yok. Yok biz daha da kalabalığız diyorsanız o zaman 14 veya 16 Kişilik Minibüs Kiralayın toplamda 600 TL ödeme yapın. Uçaktan iner inmez size özel aracınıza binin kimseyi beklemeden yola çıkın ve Datça’nıza ulaşın. Aynı kadro dönecekseniz kesinlikle dönüş yolunda da Datça Dalaman Havalimanı Özel Transfer seçeneğimizi kullanın.

Dalaman Havalimanı – Datça Paylaşımlı Özel Transfer ve Dalaman Datça paylaşımlı shuttle transfer saatleri, fiyat ve ücretleri ile ucuz ulaşım için Telefon : 0252 712 84 00 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_datca_ozel_transfer1.jpg