google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Havalimanı - Fethiye Transfer 

Dalaman Havalimanından Fethiye Merkez’e gidecekseniz kesinlikle Dalaman Fethiye Havaş veya Dalaman Fethiye Muttaş’ı kullanın. Her uçuş için 7/24 servisleri var. Biz kalabalık seyahat ediyoruz, zaten Fethiye’ de gideceğimiz yere otogar’dan taksi ile gitme maliyetimiz de var diyorsanız, bizde size Dalaman Havalimanı Fethiye Özel Transfer  seçeneğimizi öneririz.

Dalaman Havalimanı Fethiye Özel Transfer : Mercedes Vito Vip Aracımız ile 200 TL

Dalaman Havalimanı Fethiye Arası Ulaşım & Dalaman Havalimanından Fethiye’ y e Nasıl Gidilir: Seçenekleriniz, Merak Ettikleriniz ve Cevapları:

Dalaman Havalimanı Fethiye Arası Kaç Km: Sorunuzun cevabı 45 Km. Dalaman Havalimanı Fethiye Otogarı yani Fethiye Merkez arasındaki mesafe 45 Km. Hemen Dalaman Havalimanı Fethiye Arasında  Yolculuk Süresi Ne Kadar: Sorunuzun cevabını da verelim: 50 Dakika.

Dalaman Havalimanı Marmaris Arası yapacağınız bu yolculukta güzergahınız;  Dalaman Havalimanı, Göcek, İnlice, Yanıklar ve Fethiye.

Dalaman Havalimanı Fethiye Havaş: En çok tercih edilen seçeneklerden birisidir. Sorulan sorularda standart oluyor. Dalaman Havalimanı Fethiye Havaş Transfer Ücreti, Fiyatları, Ne kadar, Kaç Saat, Sefer Saatleri v.s.: Şu an için Dalaman Havalimanı Fethiye arasında 45 Km ve 50 Dakika süren yolculuk için Dalaman Fethiye Havaş 23 TL. Dalaman Havalimanına inen tüm iç hat uçuşlarına servisleri var. Aynı şekilde de Dalaman Havalimanından kalkış yapan tüm iç hat uçuşları içinde Fethiye Dalaman Havalimanı Havaş var. Fethiye’ den hareket saatleri 24 saat öncesinden planlandığı için Havaş’ ı arayıp net bilgi almak en iyisi. Havaş Fethiye Telefon ve İletişim: 0850 222 0 487 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

MUTTAŞ Fethiye: Fethiye Havaş’ ın verdiği hizmetin aynısını Muğla Belediyesi’ de veriyor. Markaları MUTTAŞ. Fethiye’ ye ilk defa geleceklerin bilmediği bir yöntem, ama sürekli seyahat edenler kullanıyor. Hareket saatleri, işleyiş, yol, süre, fiyat hepsi aynı.

Dalaman Fethiye Muttaş’ ta 23 TL

Muttaş Fethiye Telefon ve İletişim : 444 48 01

Dalaman Havalimanı – Fethiye Paylaşımlı Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon : 0252 712 84 00 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_fethiye_transfer1.jpg