google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Havalimanı Transfer 

Dalaman Havalimanı Muğla sınırları içinde bulunan iki Havalimanından birisi. Şaka maka Muğla’nın iki tane uluslararası havalimanı var. Birisi Bodrum Milas Havalimanı , diğeri ise Dalaman Havalimanı .

Aslına bakarsanız Dalaman Havalimanı , Bodrum Milas Havalimanından çok daha önce hizmete geçti ama şu an için Bodrum Havalimanı’nın kapasitesi Dalaman Havalimanının kapasitesinin kat be kat üstünde. Nedeni ise ; çok daha fazla uçak iniş ve kalkış yapar. Dolayısıyla Dalaman Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları , Bodrum Havalimanı Uçak Bileti Fiyatlarına göre daha pahalı. Çünkü talep Bodrum Havalimanına göre daha az oluyor  Dalaman Havalimanına.

Muğla merkeze  gelecekseniz , Bodrum Havalimanını kullanmanız mantıklı. Bodrum Havalimanında uçaktan  iner inmez Muttaş’a  ( Muğla Belediyesinin  Havalimanı Transfer Hizmeti ) binip Muğla Merkez’e çok uygun fiyata 7/24 gelirsiniz ve dönersiniz. Dalaman Havalimanına gelirseniz, Dalaman Otogarına gidip, oradan minibüsle gitmeniz gerekiyor.

 Dalaman Havalimanını Kullanmak Ne Zaman Mantıklı ?

Batı Akdeniz sahilini gözünüzün önüne getirin, Dalaman Havaalanı Muğla’nın Datça İlçesi ile Antalya’nın Kaş İlçesinin tam ortasında.

Rotamız Kaş’a doğru ise, Dalaman Havalimanından yola çıktıktan  18 Km , yani 20 - 25 Dakika sonra Göcek . Devam ediyoruz , sırada Fethiye var.  Fethiye ‘nin içine giriş yaparsanız da sırası ile Ölüdeniz ve Kabak Koyu var. Giriş yapmadık ve Kaş’ a doğru devam ediyoruz ve Çukurincir’ i geçtikten sonra Antalya il sınırlarındayız. Güzergahımız sırası ile Patara , Kalkan ve Kaş .

Rotamız Datça’ya doğru ise, zaten Dalaman Havaalanı kapısından çıkar çıkmaz sola sapınca 18 km yani 15 dakika sonra Sarıgerme , 37 km yani 30 – 35 dakika sonra da Dalyan . Devam ediyoruz ve sırada Marmaris var. Marmaris Datça Arası sırası ile Hisarönü , Orhaniye , Selimiye ve Bozburun . Balıkaşıran geçidini geçtikten 10-15 Km sonra solunuzda inanılmaz deniz ve doğa manzarası ile Aktur Datça Tatil Sitesi .

 Merkeze gidiyorsanız 30 Km yani yarım saat sonra varırsınız. Eğer rotanız Palamutbükü ise Aktur ‘ u geçtikten sonra Emecik ve Karaincir . Bu arada Karaincir‘ i geçince solunuzda Billurkent Datça Tatil Sitesi .

Devam ediyoruz ve Datça Merkez’ e  5 – 10 dakikalık mesafeniz kaldığında yani Reşadiye ‘ ye gelince Palamutbükü sapağına giriş yapıyorsunuz. 26 Km daha yolunuz var, Süreyi 35 – 40 dakika olarak düşünüz. Çünkü yollar gerçekten virajlı.

Bu bahsettiğimiz tatil beldelerinde havayolu ile gelecekseniz kesinlikle  Dalaman Havalimanı Transfer hizmetini kullanacaksınız. Tabi diğer taraftan Dalaman Havaalanından gideceğiniz yere ulaşım seçenekleriniz ne ya da ne olacak? İşte bu seçenekleri size tek tek gitmek istediğiniz yere göre anlatacağız.

Dalaman Havalimanı Paylaşımlı Ucuz Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon : 0252 712 84 00 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

Dalaman Havalimanı Transfer için Popüler Aramalar:

dalaman_havalimani_transfer2.jpg