Dalaman Havalimanı Kaş Otobüs

Dalaman Kaş Otobüs sorgulamanız da Dalaman Kaş Havaş sorgulaması gibi sizin için hayal kırıklığı olacak. Dalaman’dan Kaş’a direkt olarak otobüs maalesef yok, ancak aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz Kaş’a. Fethiye Otogar’a ulaşabilmek için de ya Dalaman Havalimanı’ndan Havaş veya Muttaş’a binersiniz yada Dalaman Otogarına geçip oradan Fethiye Otogarı minibüslerine bineceksiniz. Dalaman Kaş arası ulaşımın en ucuz yolu bu. Bu arada aklı başında olan Dalaman Havalimanından Havaş yada Muttaş’a biner, verir 25 TL, tam 1 saat sonra Fethiye Otogar da olur. Çünkü Dalaman Otogar’a taksi ile gidip orada Fethiye Otogarına gitmek için minibüs beklemenin hiçbir anlamı yok. Fethiye Otogarından da, Dalaman Kaş Havaş başlıklı yazımızda anlattığımız gibi, biner Fethiye’den Kaş Minibüsleri’ne, 2 Saat 15 Dakika yolculuk için ona da verir 35 TL. İndi – Bindi, Fethiye Kaş Minibüsü kalkışını bekledi 4 - 5 Saat’te perişan halde varır Kaş’a .

Dalaman Havalimanı Kaş Otobüs hizmeti direkt olarak yok. Gerçekten en mantıklısı Dalaman Kaş Shuttle Transfer yani Türkçesi  Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer veya kalabalıksanız Dalaman Kaş Vip Özel Transfer olacaktır.

Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı Shuttle ve Vip Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon: 0242 700 70 80 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_kas_otobus1.jpg