google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Kaş Transfer

Dalaman Havalimanı - Kaş Paylaşımlı Ucuz Shuttle Transfer Servis Hareket Saatleri, Fiyatlar ve Rezervasyon İçin Telefon : 0242 700 70 80 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!

Önü yaş, arkası taş, işte Kaş. Eski Kaş Belediye Başkanı’nın her topluluğa hitabında kullandığı söz dizisi. Diğer taraftan haklılık payı da var. Kaş’ın coğrafi yapısı böyle.  Önü deniz , tam arkası yüksek kayalıklar, Meis Adası’nın tam karşısında bir yay gibi kıyı. Meis Kaş’ın gözü. Gerçekten cennet gibi bir yer. Denizini iddia ediyoruz hiçbir yerde bulamazsınız. Ama Kaş derken Kaş merkezi kast ediyoruz. Son yıllarda iç pazarda çok popüler. Kaş yıllarca 8,000,- Kişi nüfusu olan bir ilçe iken, merkezi yönetimlerdeki değişikler sonucu Kalkan’ı ekle, Patara, Yeşilköy, Ova, Kınık ekle, oydu buydu oldu Antalya’nın 4. Büyük ilçesi ve nüfusu herhalde şu an 60,000- kişi civarı. Kaş, Antalya il sınırları içinde ama batıya doğru en ucunda, Kaş’tan Dalaman Havalimanına doğru giderken Kalkan, Patara, Kınık falan derken Çukurincir diye bir yere geliyorsunuz ki tam karşınızda tabelada Muğla il Sınırı yazıyor. Çukurincir dediğimiz yerde şöyle diyelim Kaş’tan araç ile yola çıktık Çukurincir’ e araç ile varmamız 40-45 dk. Antalya’nın en uzak ilçesi Alanya’ya Kaş’tan gidelim desek minimum 5 Saat. Kaş’a havayolu ile gelmek isteyenlerin yaptığı en büyük hata Kaş Antalya’ya bağlı diye Antalya Havalimanı Transfer için araştırmalar yapmak oluyor. Oysa Dalaman Havalimanı, Kaş’a En Yakın Havalimanı ve en çok kullanılanı. Yıllar önce Göcek Tüneli’nin açılması, Patara – Kalkan arasındaki yolun açılması ile Dalaman Havalimanı Kaş Arası 152 km  ve 2 saat 15 dakikaya düştü . Yol gayet düzgün, Dalaman Havalimanından Kaş’a Transferinizde çok virajlı diyebileceğimiz tek yer Kalkan Kaş Arası olan sahil yolu. Bu güzergah da atla deve değil, topu topu 25 km.

Şimdi gelelim Dalaman Havalimanından Kaş’a Nasıl Gidilir ?

Seçeneklerimiz neler ? Genelde Google’da nasıl aramalar yapılıyor ?

Dalaman Kaş Havaş

Havaş’ın Dalaman Havalimanından Kaş’a Transfer hizmeti yok. Ama Dalaman Havalimanından Fethiye Otogara Havaş ve Muttaş’ın tüm uçuşlar için karşılıklı olarak Dalaman Shuttle Transfer hizmeti mevcut. Süre 1 Saat,  ücreti ise 23 TL. Fethiye Otogardan Kaş’a gelmek için Batı Antalya veya Fethiye Seyahat Minibüslerine bineceksiniz. 2 Saat 15 Dakika yolculuk için ödeyeceğiniz ücret 35 TL. Toplamda 3 Saat 15 Dakika yolculuk sonrası ( Tabi Fethiye Otogara gelir gelmez Kaş minibüsünün hareket ettiğini varsayarak ) En doğrusu 4 Saat gibi bir sürede Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a 58 TL’ye varırsınız. İşte bu yöntem Dalaman Havalimanı Kaş Ucuz Transfer araştırmanızın cevabı. Evet Dalaman Havalimanı Kaş Arasında En Ucuz Transfer 58 TL  ( Ama 4 saat gerçekten yorucu bir yolculuk )

Dalaman Kaş Transfer Saatleri

Yukarıda anlattığımız gibi bu işin en ucuz yolu Dalamandan Fethiye’ye Muttaş veya Havaş ile gelip, oradan Kaş Minibüslerine binmek. Tabi son minibüsü yakalamak önemli. Yaz dönemlerinde 19:00 – 20:00 sonrası minibüs yok. Peki diğer seçenekler neler ?

Tabi ki en güzeli, en keyiflisi Dalaman Kaş Özel Transfer seçeneği. Birde 3-4 kişi beraber yolculuk yapıyorsanız, kesinlikle Dalaman Havalimanı Kaş Arası Özel Transfer kullanın. 400 - 500 TL ücret karşılığı , uçaktan iner inmez karşılamanız yapılsın, molayı boş verin, Aracınıza bindikten 2 saat, hadi bilemedin 2 saat 15 dakika sonra Kaş Meydanındasınız. Tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayın.  Niye özel transfer diyoruz biliyor musunuz ? Şu an Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer fiyatı kişi başı 100 TL. Şimdi de size bu meşhur Dalaman Havalimanı Kaş Shuttle Transfer nasıl başladı onu anlatalım :

2010 yılı itibari ile Kaş bölgesinde Kaş Otelleri Rezervasyon Hizmeti ve Kaş’ta Günübirlik Turların satışında  ( Özellikle Kekova Tekne Turu ve Discovery Dalış ) Gezinet olarak ciddi bir hacmimiz vardı. Verdiğimiz Kaş Otel Rezervasyonu hizmetimiz de , karşılaştığımız en önemli problem müşterilerimizin Kaş’a ulaşımı oldu. Ya kendi araçları ile geliyorlardı ya da otobüs ile. Dalaman Havalimanı yakındı ama daha önce anlattığımız gibi Dalaman Havalimanından Fethiye, Fethiye’den Kaş demek 4 Saat. Sadece Özel transfer hizmeti var, o da neredeyse gidiş dönüş konaklama fiyatına denk geliyordu. Gezinet olarak Havaş ile görüşmeler gerçekleştirdik. Dalaman Havalimanı – Kaş arasında hat açması için ikna etmeye çalıştık. Problem şuydu. Dalaman Havalimanı Muğla iline bağlı, Kaş ise Antalya iline bağlı. Olay şehirlerarası yolculuğa giriyor, yapamayız dediler. 2012 yılında Kaş Otogarında bir ofis kiraladık. 15 Haziran – 15 Eylül 2012 tarihleri arasında Dalaman Havalimanından Kaş’a sabah 09:00 – 11:00 – 14:00 saatlerinde araç kaldırdık. Bu gelen araçları da 12:00 – 15:00 – 18:00 de Kaştan Dalaman Havalimanına gönderdik. Bunun adını da Paylaşımlı Transfer koyduk. Çünkü o dönemde Shuttle Transfer Türkçe karşılığı yoktu. Kısaca Özel transfer maliyetini paylaştırdık. Paylaşımlı Transfer Hizmetinin isim babası olduk : ) 2013 yılında devam ettik, Dalaman Kaş Transfer Turkcell Kampanyamızı devreye soktuk, seferleri arttırdık ve ciddi talepler almaya başladık. Tabi diğer taraftan da tepkiler, özellikle Dalaman Havalimanı Özel Transfer hizmeti veren firmalar ve taksilerden geldi. 2014 yılında da açıkçası çok ilgilenemedik, zaten o karşı çıkanlar, engellemeye çalışanlar 2 yıl boyunca izledikten bu işe çoktan girmişlerdi. Yarattığımız yeni bir iş alanında başarıya ulaşmış, karşılıklı sürekli seferler yapan şu an 2 firma mevcut. Ama problem çok pahalılar.  2 firma dedik ama kah Kaş’ta faaliyet gösteren kah Dalaman merkezli transfer firmaları bu pazardan pay almak için hazırlıklar yapıyor.

Dalaman Kaş Otobüs

• Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında direkt otobüs seferleri yoktur. Kaş’a gelmenin en ucuz yolu, Dalaman Havalimanından Havaş’a binip Fethiye otogara gelmenizdir. Fethiye Otogardan Batı Antalya Seyahat Otobüslerine binmeniz gerekiyor. Dalaman Kaş Ucuz Transfer’ in cevabı bu ama toplamda 3-4 saatlik bir yolculuktan bahsediyoruz.

Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer

• Diğer adıyla Dalaman Kaş Shuttle Transfer. Bizi aynen Havaş gibi düşünün. Dalaman Kaş arası giden bir minibüsün maliyetini paylaşıyorsunuz. Koltuk parasını ödüyorsunuz.

Dalaman Kaş Transfer Ücreti 

• Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer ücreti şu an için tek yön – kişi başı 100 TL.

Dalaman Kaş Özel Transfer

• Dalaman Kaş Özel Transfer hizmetimizde ödeyeceğiniz ücret araç içindir. Dalaman Kaş Özel Transfer’ de 7 kişilik vip aracımız için tek yön transfer ücretimiz 400 TL’dir.

Dalaman Kaş Arası Kaç Km & Kaç Saat

• Mesafe 155 Km ve yolculuğunuz 2 saat 15 dakika sürer.

Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı Ucuz Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti İçin Telefon : 0242 700 70 80

 

 

dalaman_kas_transfer1.jpg