google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Kaş Transfer 

Dalaman Havalimani - Kaş ( 1-7 Kişi ) Vip Mercedes Vito İle Özel Transfer Hizmetimiz 390 TL. 
Rezervasyon ve Bilgi : 0506 496 64 04

Kaş’ın Antalya’ya bağlı olduğunu bildiğiniz için, Antalya havalimanından ulaşım sağlamayı düşünebilirsiniz. Ancak, Dalaman Havalimanı Kaş arası çok daha kolay ve hızlı ulaşım sağlarsınız. Dalaman Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer Hizmetimiz ile sizleri hızlı ve ekonomik seçenek ile ulaştırıyoruz.  

Dalaman Havaalanından Kaş'a Ulaşım

Kaş’a en yakın, dolayısıyla Dalaman'dan Kaş'a ulaşım için en çok tercih edilen havaalanıdır. Dalaman havaalanına indikten sonra, 2 saat 15 dakika süren Dalaman-Kaş transferi için;

Dalaman Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer 

Dalaman Kaş Özel Transfer

seçeneklerimizden birini kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için arayabilirsiniz. 
 

Dalaman Kaş Transfer

 • Dalaman Havaalanı Kaş transfer mesafesi  147 KM olup Dalaman Havaalanından  Kaş’a paylaşımlı shuttle transfer ile ulaşımınız 2 Saat 15 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Kaş’a Ulaşım veya Kaş’tan Dalaman Havaalanı transfer hizmetlerimiz için gerekli bilgileri sitemizden öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
 • Dalaman Kaş Transfer  veya Dalaman Kaş Transfer ile ulaşımlarınızda küçük  çocuklarınızın güvenli ve rahat bir Kaş Dalaman Havaalanı ulaşımı için, bebek koltuğu talep edebilirsiniz. Bebek koltukları için sadece koltuk parası ödersiniz. Extra bir ücret istenmemektedir.
 • Kaş  Dalaman Havaalanı ucuz paylaşımlı transfer  ve  Kaş Dalaman Havaalanı ekonomik shuttle transferlerinizde yenilenen araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.
 • Dalaman Kaş  ucuz transfer ile ulaşım hizmetimizden müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Transferinizde ek durak olmadan, direk gidecek olduğunuz konuma ulaşım imkanı sağlıyoruz.
 • Dalaman Havaalanı  Kaş   özel transfer veya Kaş Dalaman Havaalanı paylaşımlı shuttle transfer ile kolay ulaşımlarınız için tüm bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Özel  Transfer hizmeti  veya  Kaş Dalaman Havaalanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilirsiniz. Dalaman Kaş transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Transferlerinizde Dalaman Havaalanında Gezinet Transfer Kaş tabelası ile sizleri bekliyor olacağız.
 • Dalaman Havaalanı Kaş ucuz transfer rezervasyonu yaptırdığınızda gideceğiniz otel ya da bölgeyi bilmiyorsanız, güler yüzlü personelimiz,  ekonomik Dalaman Kaş transferinizde size yardımcı olacaktır.
 • Dalaman Havaalanı ekonomik transfer hizmetimizi  Dalaman Havaalanı Kaş ve Kaş  Dalaman Havaalanı transfer olarak karşılıklı olarak yapmaktayız.
 • Dalaman Kaş paylaşımlı transfer hizmetiniz için yenilenen araç filomuz ile hijyen ve güvenliği esas alan firmamız, hizmetinize hazırdır.
 • Dalaman Kaş Transfer & Kaş Dalaman Transfer yolculuk süresi 2 saat 15 dk dır.
 • Dalaman Kaş ucuz transfer için havaş ve muttaş ın direkt toplu servis hizmetleri yoktur.
 • Gezinet Transfer Kaş olarak, Dalaman Kaş Özel Transfer konforunda Dalaman Kaş paylaşımlı transfer ve Kaş Dalaman shuttle transfer hizmeti sunmaktayız.

  Kaş Dalaman Havaalanı en uygun transfer hizmetleri Gezinet Transfer Kaş ile hizmetinizde

Kaş Dalaman arası yaklaşık olarak 2 saat 15 dk sürmektedir. Kaş’tan Dalaman Havaalanına sadece paylaşımlı transfer, özel transfer ve ya taksi ile direk ulaşım imkanı bulunmaktadır. Dalaman Kaş ekonomik transfer hizmeti almak istiyorsanız, en uygun fiyatlarla Gezinet Transfer Kaş ile bu hizmeti alabilirsiniz. Dalaman Kaş transfer için en uygun seçenek Dalaman Kaş Shuttle Transfer hizmetidir. Uçuşunuza uygun, Dalaman Kaş transferi için Gezinet Transfer Kaş’ı arayabilirsiniz.

Gezinet Dalaman Transfer Kaş Paylaşımlı Transfer ile Dalaman Havaalanından Nerelere Gidebilirim ?

Dalaman Kaş Ulaşım :

Dalaman Kaş Transfer hizmetini en uygun fiyat garantisi ile Gezinet’ten alabilirsiniz. Aynı zamanda Kaş Dalaman Havaalanı Shuttle ile ulaşımınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman Kalkan Ulaşım : Dalaman Havaalanı Kalkan transferinizi bizimle yapabilirsiniz. Dalaman Kalkan ulaşım hizmetimizin yanı sıra Kalkan Dalaman Havaalanı shuttle transferinizi de yapmaktayız.
Dalaman Çukurbağ Yarımadası Ulaşım : Dalaman Çukurbağ Yarımadası Transferinizde Gezinet sizlerle. Ayrıca Çukurbağ Yarımadası Dalaman shuttle transferiniz için bizleri arayabilirsiniz.
Dalaman Kaş Oteller Bölgesi : Dalaman Kaş Oteller Bölgesine transferiniz gerçekleştiriyoruz. Dalaman Kaş Transferinizde; otelinizin yerini bilmiyorsanız, yetkili arkadaşlarımız otelinize ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Dalaman Kaş Özel Transfer Hizmetleri

Dalaman Havaalanı Kaş Özel Transfer hizmeti almak için  hemen bizleri 0252 712 84 00 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Gezinet Dalaman Kaş Transfer ile;

Dalaman Kaş Özel Transfer , Kaş Dalaman Özel Transfer
Dalaman Kalkan Özel Transfer, Kalkan Dalaman Özel Transfer
Dalaman Çukurbağ Özel Transfer, Çukurbağ  Dalaman Özel Transfer hizmeti alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından otelinize, otelinizden tekrar havaalanına kadar bırakılırsınız.

İster 1 kişi ister 16 kişi olarak Dalaman Kaş özel transferinizi konforlu ve güvenli şekilde, dilediğiniz yere kadar gerçekleştiriyoruz.