google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Kaş Transfer Saatleri

Dalaman Kaş Transfer Saatleri veya Dalaman Kaş Servis Saatleri nelerdir sorunuzun cevabını verelim. Tabi bu cevabı Dalaman Kaş Shuttle Transfer veya Türkçe meali Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer saatlerini sordunuz diye düşünüyoruz.

İlk önce şunu belirtelim, Kaş’ta bu işi yapan firmalar inanılmaz büyük hata yapıyorlar bu konuda. Birisi şikayet etse hepsi çok ciddi cezalar alacak, belki de taşımacılık belgeleri iptal olacak ama anlaşılır gibi değil.

Bizler , yani Dalaman Kaş Shuttle Transfer veya Dalaman Kaş Özel Transfer taşımacılığı yapan firmalar hem Türsab ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) hem de Ulaştırma Bakanlığına bağlıyız. İki kurumdan da sahip olduğumuz belgeler ile bu işi yapıyoruz. Ulaştırma Bakanlığının D2 Belgesine sahip olduğumuz için biz Dalaman Kaş Arası veya Kaş Dalaman Arası tarifeli olarak yolcu taşımacılığı yapamayız. Yapabilmemiz için D1 belgemiz olması lazım ki size Dalaman Havalimanından Kaş’a Transfer Saatleri şu dur , Kaş’tan Dalaman Havalimanına Servis Saatleri de budur diyebilelim. Ama ilginçtir Kaş’ta bu işi yapanların neredeyse tamamı hareket saatlerini yayınlıyor.

Biz ise Gezinet olarak Dalaman’dan Kaş’a gelişinizde şöyle diyoruz :

Dalaman Havalimanı - Kaş Transfer Saatleri : Dalaman Havalimanına Sabah saat 07:00 itibari ile başlayıp, Akşam 22:00 ‘ye kadar iniş yapan tüm uçuşlara Dalaman Kaş Shuttle Transfer yani Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer hizmetimiz vardır.

Kaş’tan Dalaman’a gidişlerinizde ise :

Kaş - Dalaman Havalimanı Servis Saatleri : Dalaman Havalimanından Sabah saat 08:00 itibari ile Akşam 24:00 ‘e kadar kalkış yapan tüm uçuşlara  Kaş Dalaman Shuttle Transfer veya Kaş Dalaman Paylaşımlı Transfer hizmetimiz vardır diyoruz.

Dalaman Havalimanı – Kaş Paylaşımlı Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon : 0242 700 70 80 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_kas_transfer_saatleri1.jpg