Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Saatleri
Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Servis Saatleri

Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap! 0242 700 70 80

Dalaman Kaş Transfer Saatleri veya Dalaman Kaş Transfer hareket Saatleri nelerdir sorunuzun cevabını verelim. Tabi bu sorunun cevabını Dalaman Kaş Shuttle Transfer saatleri veya Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer saatlerini sordunuz diye düşünüyoruz.

İlk önce şunu belirtelim, Kaş’ta bu işi yapan firmalar inanılmaz büyük hata yapıyorlar bu konuda. Birisi şikayet etse hepsi çok ciddi cezalar alacak, belki de taşımacılık belgeleri iptal olacak ama anlaşılır gibi değil. Bizler, yani Dalaman Kaş Shuttle Transfer veya Dalaman Kaş Özel Transfer taşımacılığı yapan firmalar hem Türsab ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) hem de Ulaştırma Bakanlığına bağlıyız. İki kurumdan da sahip olduğumuz belgeler ile bu işi yapıyoruz. Ulaştırma Bakanlığının D2 Belgesine sahip olduğumuz için biz Dalaman Kaş Arası veya Kaş Dalaman Arası tarifeli olarak yolcu taşımacılığı yapamayız. Yapabilmemiz için D1 belgemiz olması lazım ki size Dalaman Havalimanından Kaş’a Transfer Saatleri şu dur , Kaş’tan Dalaman Havalimanına Servis Saatleri de budur diyebilelim. Ama ilginçtir Kaş’ta bu işi yapanların neredeyse tamamı hareket saatlerini yayınlıyor. Biz ise şöyle diyoruz 

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Saatleri
  • Dalaman Havalimanına Sabah saat 07:00 itibari ile başlayıp, Akşam 22:00 ‘ye kadar iniş yapan tüm uçuşlara Dalaman Kaş Shuttle Transfer yani Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer hizmetimiz vardır.
  • Dalaman Havalimanından Sabah saat 08:00 itibari ile Akşam 24:00 ‘e kadar kalkış yapan tüm uçuşlara  Kaş Dalaman Shuttle Transfer veya Kaş Dalaman Paylaşımlı Transfer hizmetimiz vardır.

Dalaman Havalimanı Kaş Arasında Paylaşımlı Shuttle Transfer Servis Saatleri Saatleri İçin Hemen Ara! Telefon: 0242 700 70 80

dalaman_kas_transfer_saatleri1.jpg