Dalaman Havalimanı İçmeler Transfer

Dalaman Havalimanı İçmeler Transfer

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası Kaç Km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km’dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.  

Dalaman Havalimanından İçmeler’e Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanından İçmeler’e gitmenin birçok yolu var ama mesafe ve maliyet açısından, hele ki 3 – 4 kişi beraber yolculuk yapıyorsanız, Dalaman Havalimanı İçmeler Özel Transfer mantıklı olabilir.

Dalaman Havalimanı İçmeler Özel Transfer

Dalaman Havalimanı içmeler Vip Özel Transfer hizmetlerimizde 7 kişi kapasiteli Mercedes Vito Vip araçlarımızı kullanıyoruz. DalamanHavalimanı İçmeler Vip Özel Transfer 345 TL.

Dalaman Havalimanı İçmeler Shuttle Transfer

2021 yılı Temmuz ayı itibari ile Dalaman Havalimanı Marmaris ve İçmeler arasında paylaşımlı shuttle transfer hizmetine başlamayı planlıyoruz. 

Dalaman Havalimanı İçmeler Havaş 

Dalaman İçmeler arasında direkt Havaş hizmeti yok. Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş ve Muttaş shuttle hizmeti veriyor ama sadece Dalaman Havalimanı Marmaris Otogarı arasında. Marmaris otogarı ile İçmeler arası ise 12 km.

Dalaman Havalimanı İçmeler Otobüs

Dalaman Havalimanı İçmeler arasında direkt otobüs veya dolmuş seferleri yoktur. Ancak Marmaris Otogardan İçmelere gitmek için minibüslere binebilirsiniz veya taksi seçeneğiniz var.

Dalaman Havalimanı İçmeler Paylaşımlı Suttle Transfer ve Dalaman İçmeler Vip Özel Transfer Ucuz Fiyat ve Ücretleri İle Ekonomik Ulaşım için Telefon : 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

marmaris_icmeler.jpg