Dalaman Havalimanı Marmaris Otobüs 35 TL

Dalaman Havalimanı Marmaris Otobüs

Dalaman Havalimanı Marmaris arasında otobüs hizmetini Havaş ve Muttaş tüm uçuşlar için yıl boyunca vermektedir. Bu hizmeti, Dalaman Havalimanı ve Marmaris Otogarı arasında verirler. Şu an için kişi başı, tek yön ücretleri 35 TL. Dalaman Havalimanına iniş yaptığınızda, çıkışta, sol tarafta Havaş ve Muttaş’ ın Marmaris otobüslerini göreceksiniz. Yolculuk 1 saat 30 dakika sürüyor. Dalaman Havalimanından uçuşlarınız içinde, uçuştan en az 1 saat önce havalimanında olmanız ve Marmaris otogarından, Dalaman Havalimanına otobüs yolculuğunun 1,5 saat olduğunu da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Her iki firmanın da hareket saatleri aynı ama hareket saatleri uçuşlara göre planlandığı için, Marmaris’ten Dalaman Havalimanına giderken, uçuşunuzdan 1 gün önce mutlaka arayıp hareket saatini teyit edin.

Havaş Marmaris İletişim Telefon Numarası: 0850 222 0 487

Muttaş Marmaris İletişim Telefon Numarası: 444 48 01

1 Haziran 2021 itibari ile Dalaman Havalimanı Marmaris Paylaşımlı Shuttle Transfer hizmetimiz başlıyor. Sizi Dalaman Havalimanından Marmaris ve İçmeler’de gideceğiniz yere veya kalacağınız otele kadar götürüyor ve istediğiniz noktadan veya kaldığınız otelden alarak Dalaman Havalimanına götürüyoruz. Kişi başı, tek yön ücretimiz 50 TL

Dalaman Havalimanı Marmaris Paylaşımlı Shuttle Transfer Hareket Saatleri, Ucuz Fiyat ve Ücretleri ile Dalaman Havalimanından Marmaris’ e Paylaşımlı Shuttle Transfer ile Ulaşım İçin Telefon: 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!

dalaman_havalimani_marmaris_otobus.jpg