Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer 
Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer

Datça Yarımadası’ nın en meşhur koylarından birisi Palamutbükü.  Datça Merkeze 26 Km uzaklıkta ve yol tahmini 35-40 dakika sürüyor. İnanılmaz bir sahile ve doğaya sahip. Birçok insanın vazgeçilmezi. Büyük Şehirlerden kaçış için çok güzel bir sığınak. Özellikle son yıllarda Palamutbükü ve Mesudiye hem tatil, hem de yerleşip, doğa ve deniz ile iç içe bir hayat sürmek isteyenler için çok revaçta.

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer seçenekleri nelerdir derseniz?

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Paylaşımlı Transfer veya Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer seçeneklerimiz var. Dalaman Havalimanı - Palamutbükü Paylaşımlı Shuttle Transferin en büyük dezavantajı, sizi direkt olarak Palamutbükü'ne götürememesi. Datça Merkezden Palamutbükü’ ne gitmek için 40-45 dakika bir minibüs yolculuğu yapmanız gerekecek ya da bu mesafede Taksi ile ulaşımınızı sağlayacaksınız. Datça - Palamutbükü arası Taksi Ücretleri 130 TL - 150 TL  fiyat aralığındadır. Bu mesafede Taksi kullanacaksanız, bir de 2 Kişi ve üzeriyseniz, Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer seçeneği sizin için belki de en mantıklısı.

Dalaman Havalimanı - Palamutbükü Özel Transfer
Dalaman Palamutbükü Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer Ücreti, 7 kişi kapasiteli Mercedes Vito Vip Aracımız ile 480 TL

Dalaman Havalimanı - Palamutbükü Paylaşımlı Transfer
Dalaman Palamutbükü Ucuz Transfer

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Paylaşımlı Shuttle Transfer Ücreti Kişi Başı 60 TL

Dalaman Havalimanı – Datça Palamutbükü Paylaşımlı Transfer Saatleri ve Dalaman Palamutbükü Özel Transfer , Ucuz Fiyat ve Ücretleri İle Ekonomik Ulaşım için Telefon: 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_palamutbuku_transfer.jpg