google-site-verification: googlec019cca718f6626f.html

Dalaman Havalimanı - Datça Palamutbükü Transfer 

Datça Yarımadası’ nın en meşhur koylarından birisi Palamutbükü.  Datça Merkeze 26 Km uzaklıkta ve yol tahmini 35-40 dakika sürüyor çünkü virajlar var. İnanılmaz bir sahile ve doğaya sahip. Birçok insanın vazgeçilmezi Palamutbükü. Büyük Şehirlerden kaçış için çok güzel bir sığınak. Özellikle son yıllarda Palamutbükü ve Mesudiye hem tatil hem de yerleşip sakin, doğa ve deniz ile iç içe bir hayat sürmek isteyenler için çok revaçta. Dalaman Havalimanı Palamutbükü Transfer seçeneklerimiz nedir derseniz ? 

En mantıklı seçenek Dalaman Datça Shuttle Transfer  yani Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer. Bu seçenekte Datça Merkeze gelmeniz gerekiyor yada aracımız sizi  yol güzergahı üzerinde Reşadiye sapağında indirip bindirebiliyor. Burada tek dezavantaj Datça merkeze gelmek veya merkezden Palamutbükü’ ne gitmek için 40-45 dakika bir minibüs yolculuğu yapmanız gerekecek. Yada bu mesafede Taksi kullanacaksınız. Diğer seçeneğimizde Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer. Fiyatlarımız ise şöyle :

Dalaman Havalimanı Palamutbükü Özel Transfer Fiyatımız, 7 kişiye kadar Mercedes Vito Vip Aracımız ile 500 TL.

Dalaman Havalimanı Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer Fiyatımız İse Kişi Başı 80 TL.

Dalaman Havalimanı – Datça Palamutbükü Paylaşımlı Shuttle ve Özel Transfer Servis Saatleri, Fiyat ve Ücreti için Telefon : 0252 712 84 00 – 0850 340 43 94 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

dalaman_palamutbuku_transfer.jpg