Dalaman Havalimanı Selimiye Transfer 

Dalaman Havalimanı Selimiye Transfer

Selimiye’ de huzurlu ve sakin bir tatil arayanlar için, son zamanlarda çok popüler ve Marmaris ilçesine bağlı, şirin koy. Marmaris ilçe sınırları içinde yer alan Selimiye için de Marmaris’ in diğer ucu olan Bozburun’ dan bir önceki durak diyebiliriz. Selimiye’ ye havayolu ile gelecekseniz, ulaşım seçenekleriniz şöyle;

Dalaman Havalimanı ile Selimiye arası 135 km. Dalaman Havalimanından Selimiye’ ya kendi imkanlarınız ile gelmek için, ilk önce Marmaris’ e gelip, Marmaris’ ten Selimiye’ ye gideceksiniz.

Dalaman Havalimanı Marmaris otogarı arasında, tüm yıl boyunca ve  tüm uçuşlar için HAVAŞ ve MUTTAŞ seferler düzenliyor. Yolculuk 90 km ve 90 dakika sürüyor. Ücreti ise 35 TL.

Marmaris otogarı ile Selimiye arası ise en kısa mesafe 40 km ama 60 dakika sürer. Bu rota; Marmaris otogarından, İçmeler, Turunç, Bayır ve Selimiye. Diğer rota ise 45 km ve 50 dakika sürüyor. ( Marmaris Otogar, Hisarönü, Orhaniye ve Selimiye ) Sözün kısası, 40 - 45 km mesafeli bir taksi yolculuğu için ciddi bir ücret ödersiniz. Marmaris otogarından Selimiye’ ye şehir içi minibüsleri ile gitmek içinde saatini denk getireceksiniz ve indi, bindi, durdu, kalktı derken en az 1,5 saat daha yolculuk yapacaksınız..

Dalaman Havalimanından Selimiye’ ye 2 kişi ve üzeri beraber seyahat ediyorsanız, Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer tam size göre. 1- 7 kişi, VİP ulaşım ücreti sadece 540 TL

Dalaman Havalimanından Selimiye’ye Nasıl Gidilir?

Dalaman Havalimanından Selimiye’ye gitmenin birçok yolu var ama mesafe ve maliyet açısından, hele ki 3 – 4 kişi beraber yolculuk yapıyorsanız, Dalaman Selimiye Özel Transfer mantıklı olabilir.

Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer hizmetlerimizde 7 kişi kapasiteli Mercedes Vito Vip araçlarımızı kullanıyoruz.

Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer Ücretimiz 540 TL

Dalaman Havalimanı Selimiye Havaş 

Dalaman Selimiye arasında direkt Havaş hizmeti yok. Dalaman Havalimanı Marmaris arasında Havaş ve Muttaş shuttle transfer hizmeti veriyor ama sadece Dalaman Havalimanı Marmaris Otogarı arasında. Bu arada Marmaris otogarı ile Selimiye arası 45 Km

Dalaman Havalimanı Selimiye Otobüs

Dalaman Havalimanı Selimiye arasında direkt otobüs veya dolmuş seferleri yoktur, Marmaris Otogarından Selimiye minibüslere binebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Selimiye Transfer ve Dalaman Selimiye Vip Özel Transfer Ucuz Fiyat ve Ücretleri İle Ekonomik Ulaşım için Telefon : 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap !

marmaris_selimiye.jpg