Dalaman Havalimanı - Datça | Kaş | Kalkan Paylaşımlı Shuttle Transfer

Ulaşım probleminden dolayı diğer tatil beldelerine göre daha az ziyaret edilen Kaş ve Datça ilçeleri , misafirlerimiz için yeni hazırladığımız bu turla tüm tatilcilere açılacak. Gezi ve tatil siteniz Gezi.net olarak , uzun mesafe ve yüksek ulaşım ücreti gideri için yeni bir formül geliştirdik.

* Dalaman Havalimanı - Kaş Paylaşımlı Shuttle Transfer

* Dalaman Havalimanı - Datça Paylaşımlı Shuttle Transfer

Misafirlerimiz İstanbul - Ankara - Dalaman uçuşlarıyla ortalama bir saat süren uçuşun ardından Dalaman Havalimanı’na vardıktan sonra alandan alınacak ve yaklaşık 2 saat süren yolculuk sonucunda toplam üç saat sonra Kaş ve Datça' da olabileceklerdir.

Her 2 yönde de karşılıklı olacak düzenleyeceğimiz ve bu yıl Gezinet misafirlerine servis vereceğimiz transfer saatleri en çok tercih edilen uçuş saatlerine göre düzenlenmiştir.

Dalaman Havalimanı – Datça Paylaşımlı Ucuz Shuttle Transfer ve Özel Transfer ile Ulaşım, Servis Hareket Saatleri, Fiyat ve Ücretleri İçin Telefon : 0252 712 84 00

Dalaman Havalimanı – Kaş - Kalkan Paylaşımlı Ucuz Shuttle Transfer ve Özel Transfer ile Ulaşım, Servis Hareket Saatleri, Fiyat ve Ücretleri İçin Telefon : 0242 700 70 80

 

Şirket Ünvanı: Rediha Turizm Tic. Seyahat Tekstil İnşaat Taşımacılık İthalat İhracat ve San . Ltd. Şti ( GEZİNET )

Acenta Ünvanı : NOSTRADAMUS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Acenta Belge No : A - 4075


Merkez :  ARMUTALAN MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. NO:5/Z1 MARMARİS / MUĞLA

Marmaris Şube : İÇMELER MAH. 75. YIL CAD. NO:9/Z6 MARMARİS / MUĞLA

Datça Şube : İSKELE MAH. AHMET TANER KIŞLALI BULV. 36/A ZEMİN KAT 2 DATÇA / MUĞLA

7/24 Çağrı Merkezi: 0850 340 43 94

gezinet_hakkimizda1.jpg