Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle 

Dalaman Havalimanı Marmaris Paylaşımlı Shuttle Transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris Paylaşımlı Transfer

Shuttle Transfer teriminin Türkçe karşılığı servis, karşılıklı mekik dokumak.  Yani bizim aracımız Dalaman havalimanı ile Marmaris arasında karşılıklı mekik dokuyor ve biz buna Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle Transfer diyoruz. Tam olarak türkçesi ise Dalaman Havalimanı Marmaris paylaşımlı transfer.  Shuttle transferde aslında bir aracın maliyetini yolcular paylaşıyor. Biz de işte bu yüzden shuttle yerine paylaşımlı transfer terimini de kullanıyoruz. Marmaris shuttle transfer hizmetini doğal olarak Marmaris' e en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı Marmaris arası yapıyoruz.

Bizim yaptığımız, havalimanı shuttle transfer sektörünün lideri olan HAVAŞ’ ın yaptığı Dalaman Marmaris Havaş hizmetinden daha fazlası. Dalaman Havalimanı Marmaris arası shuttle transfer hizmetini HAVAŞ veriyor ama bu hizmeti,  Dalaman Havalimanı ile Marmaris Otogar’ı arasında veriyor. Bizi ise sizi Dalaman Havalimanından Marmaris’te Datça yolu üzerinde belirli noktalarda bırakıyoruz ve Marmaris’te belirli noktalardan alıp Dalaman Havalimanına götürüyoruz.

D2 belgesi ile tarifesiz taşımacılık yaptığımız için, sabit bir hareket saatimiz yok. Planlamalarımızı, sizin uçuş saatlerine göre ayarlıyoruz. Dalaman Havalimanından Marmaris’ e geliş ve dönüşlerinizde, uçak iniş ve kalkış saatlerinize göre planlama yapıyoruz ve sizi Dalaman Havalimanından Marmaris’ e ve Marmaris’ den Dalaman Havalimanına çok ekonomik fiyat ve ücretler ile direkt ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Tek farkımız, uçuş önceleri rezervasyon yaptırmanız gerekiyor ve ödemeyi araçta nakit olarak yapıyorsunuz.

2012 yılında Gezinet olarak Dalaman Havalimanı Kaş Shuttle Transfer hizmetine başlayan firmamız, 2013 yılında Dalaman Havalimanı Datça Shuttle Transfer hizmetine başlamıştır. 2021 yılı Temmuz ayı itibari ile Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle Transfer hizmetine de başlamayı planlıyoruz.

Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle Transfer Hareket Saatleri, Ucuz Fiyat ve Ücretleri ile Dalaman Havalimanından Marmaris’ e Shuttle Transfer ile Ulaşım İçin Telefon: 0252 712 84 00 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!