Marmaris Vip Transfer 345 TL

Dalaman Havalimanı Marmaris Vip Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Marmaris vip özel transfer hizmetimizde, Mercedes Vito marka Vip araçlar kullanıyoruz. Ücretlerimiz ise Dalaman Havalimanından Marmaris’ e taksi ile ulaşım ücretinden daha ucuzdur. Şu an için, Dalaman Havalimanı ile Marmaris arasında Vip Özel Transfer ücretimiz 345 TL. Dalaman Havalimanı Marmaris arasında ulaşım için Marmaris Vip Özel Transferde 7 kişiye kadar beraber yolculuk yapabilir ve aynı ücreti ödersiniz. Bu arada Dalaman Havalimanı ile Marmaris otogarı arasında HAVAŞ ve MUTTAŞ’ ın ücretinin kişi başı 35 TL olduğunu da göz önünde bulundurmayı da unutmayın. Eğer 2 - 3 kişi beraber yolculuk yapacaksanız, size Marmaris Shuttle Transfer hizmetimizi önerebiliriz. Kişi başı 65 TL ödeyerek bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ama 3 kişi ve üzeri seyahat ediyorsanız, size kesinlikle Marmaris Vip Özel Transfer hizmetimizi öneriyoruz.

Dalaman Havalimanı Marmaris arasında Vip Özel Transfer hizmetimizden faydalanmak için uçuşunuzdan 1 gün önce bize rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Sizi havalimanında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılar ve Marmaris’ te gideceğiniz yere sizi konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırırız. Dalaman Havalimanından uçuşlarınız için ise, sizi Marmaris’ te kaldığınız yerden alır ve uçuşunuzdan 1,5 saat önce sizi havalimanı gidiş terminaline ulaştırırız.

Marmaris Vip Özel Transfer Ücretleri
  • Marmaris 345 TL
  • İçmeler 345 TL
  • Turunç 400 TL
  • Orhaniye 540 TL
  • Selimiye 540 TL
  • Bozburun 540 TL

Dalaman Havalimanı Marmaris Arasında Vip Özel Transfer Hizmetinde Gezinet Transfer Farkı ve Kalitesi. Rezervasyon ve Bilgi İçin Telefon: 0252 712 84 00